הון אנושי

הכוונת הון אנושי לכלכלה האזורית

 

1. אתר המשרות- OR Jobs – האתר הוא נכס ארגוני שצבר אלפי משרות לאורך השנים. האתר פועל ללא מטרות רווח ומאפשר פרסום משרות ללא עלות. האתר הוא גם פלטפורמה לאיסוף מידע, ליצירת תמונת מצב ולזיהוי מגמות בנגב ובגליל.
2. קמפיינים לגיוס עובדים לחברות –תנועת אור מסייעת לחברות גדולות עם פוטנציאל משרות גבוה, רצון ומחויבות לתהליך משותף. הסיוע יכול לכלול קמפיין לקהלי היעד הרלוונטי באזור ומחוצה לו, לצד השירותים של המרכז להתיישבות המסייע לעובדים העוברים לאזור למצוא תעסוקה לבני הזוג, דיור, חינוך וכו’.
3. תכניות לקהלים בעלי מכנה תעסוקתי משותף – בנגב ובגליל יש מוסדות עוגן ונכסים מקומיים. בנגב לדוגמא, תנועת אור מובילה קבוצות של אקדמאים, מנהלים רפואנים וטייסים שנמצאים בתקופת הלימודים ושירות (בהתאמה) על מנת לסייע להם למצוא את מרכיבי ההתיישבות החשובים להם.
4. גרעיני תעסוקה – תנועת אור החלה להניע תוכנית של גרעיני תעסוקה במסגרתה קבוצות של מתיישבים בעלי יוזמה משותפת, מבוססת יכולות ו/או רצון לעסוק בתחום מסוים, יקבלו סיוע בהקמת קהילה כגרעין ביישוב או בעיר בנגב או בגליל.
5. ירידים – מדי תקופה תנועת אור עורכת יריד תעסוקה והתיישבות שנתי. כמו כן, תנועת אור לוקחת חלק בירידים שונים בנושא ההתיישבות והתעסוקה לכל אורך השנה.

קונספט: תנועת אור | פיתוח: WEB MEDIA GROUP

© כל הזכויות שמורות לתנועת אור